آنتن ها ی چهار گوش
آنتن های چهار گوش از روش منحصر به فردی جهت دریافت سیگنالها استفاده میکنند. شکل خاص آن جابجایی و حمل و نقل و اختفای آنتن را ممکن ساخته و همچنین قدرت گیرندگی بالای آن مزید علت شده که اخیرا از این نوع آنتن ها استقبال شود .اندازه آن50  در 50 سانتی متر است و کارایی معادل دیش های 60 سانتی دارد در ضمن آنتن چهار گوش همانند دیش های معمولی قابلیت دریافت سیگنالهای آنالوگ و دیجیتال را دارد.


آنتن arcon sweety
این آنتن بسیار کوچک و سبک میباشد و براحتی قابل حمل است اندازه قطر آن 43 سانتی متر است ولی قابلیت های دیش های 60 سانتی را دارامی باشد.دیشSpaceLine Toroidal
ویژگی این دیش دریافت چند جهت با استفاده از یک دیش می باشد اندازه این دیش 90 سانتی متر بوده و قابلیت دریافت همزمان 5 جهت بر روی یک دیش میباشد حتی اگر فاصله بین دوجهت بیش از 60 درجه باشد.


آنتن GLOBESAT SATELLITE DISH + MASTH
این دیش فوق العاده قدرت مند بوده و به راحتی قابل نصب می باشد اندازه قطر آن 57 سانتی متر است اما کارایی دیش های 80 سانتی معمولی را دارد.


دیش مکعبی شکل
این دیش مخصوص ماهواره های دیجیتال میباشد و زیبایی و زرافت خاصی در آن به کار رفته . و برای نصب در ایوانها و بالکنها بسیار مناسب است . ویژگی ای منحصربه فرد این دیش شکل مکعبی و جمع وجور آن است . همچنین محافظ استفاده شده در این دیش از خیس شدن و یا آسیب دیدن مبدل (lnb) جلوگیری میکند. این آنتن از نوع آنتن های تخت میباشد و نوع LNB آن یونیورسال NF=0.6db می باشد.

دیش به شکل چراغ معبر
یکی از ویژگی ها این دیش رعایت اصل زیبایی شناسی و کوچک بودن درآن است این دیش به صورت چراغ های معبر طراحی شده که ضمن انجام کارهای یک دیش معمولی به عنوان وسیله ای برای تزیین معابر استفاده میگردد نور نئونی پر قدرتی دارد واندازه دیش داخل لامپ 45 سانتی متر می باشد در عین حال در دریافت سیگنال فوق العاده قوی می باشد.


دیش لوله ای شکل LX2000 Pipe Antenna
این دیش عجیب الشکل انقلابی در صنعت آنتن های ماهواره ایجاد کرده و به زودی جایگزین آنتن های معمولی خواهد شد و در کشور هایی مثل ایران که محدودیت و ممنوعیت در استفاده از نصب آنتن و استفاده از ماهواره وجود دارد بسیار مفید و قابل استفاده خواهد بود زیرا بسیار جمع وجور و کوچک است

این دیش برروی میله های معمولی آنتن های تلوزیونی قابل نصب بوده ودر واقع این تمهید فوق العاده ای برای استفاده از دیش در کشورهایی که ممنوعیت وجود دارد میباشد . اگر شما آرزو داشتید که روزی کانال های ماهواره ای را دریافت کنید این رویای شما با LX2000 به واقعیت تبدیل شده

منبع: http://www.sat2dvb.net

* مدار انتظار مکالمه
* كليد لمسی
* تستر ساده قطبهای منابع تغذيه
* حفاظت ترانسفورماتورهای توزیع درشبکه های شعاعی
* تاثیر هارمونیکهای جریان برزمان عمل رله های IDMT درشبکه های توزیع
* روش صحیح تنظیم رله های جریانی درشبکه های توزیع
* حفاظت خطای فازبه زمین وکاربردترانس زمین برای شبکه های توزیع
* رله های حفاظتی بدون منبع تغذیه کمکی
* بهینه سازی هزینه تجهیزات حفاظتی شبکه های توزیع الکتریکی
* رله های حفاظتی بدون منبع تغذیه کمکی
* سنسور رنگ
* جزوه ماشین DC
* انواع وسایل تولید کننده برق
* آشکار سازی مادون قرمز در موشکهای ردیاب غیر فعال
* چگالی سنج های نوری
* کنترل سرعت هوشمند موتور های DC
* معرفی مدارهای مجتمع FPGA و کاربردهای آن
* فاصله یاب آلتراسونیک گویا (ویژه نابینایان)
* الکتریسیته ساکن
* طراحی و ساخت سیستم ارسال اطلاعات کنترلی از طریق تلفن ها

+ نوشته شده توسط صادق R در یکشنبه ۲۵ فروردین۱۳۸۷ و ساعت 0:34 |